אורן שילוני שירותי ביוב | ניקוי שורשים / שומנים בביוב

ניקוי שומנים בביוב

שומן הינו חומר בעל מסיסות נמוכה ועל כן הוא שוקע בדפנות קו הביוב. השומן יכול לשרוד במשך זמן רב בקווי הביוב וליצור סתימות. השומן אשר הגיע לקווי הביוב, נצמד לדפנות ועלול בעתיד לחדור לתוך מי השתייה ולהזיק לבריאות הדיירים בבית. מעבר לכך מדובר בזיהום סביבתי לא רצוי.

איך מתבצע ניקוי שומנים בביוב?

את ניקוי הצנרת מבצעים דרך הזרמת מים בלחץ גבוה באמצעות הביובית. הביובית הינה משאית גדולה שבה מותקנת משאבה רבת עוצמה ובצדה מיכל אגירה וצינורות במגוון גדלים. את המים שנמצאים במיכל שעל המשאית מזרימים בלחץ גבוה וכך המים שוטפים היטב את הצנרת ומנקים את כל הגורמים השומניים והמוצקים אשר נדבקו לדפנות הצנרת במשך השנים.

 

מתי יש לבצע שטיפה וניקוי קווי ביוב ?

קיימות כמה סיבות לכך שיש לבצע שטיפה וניקוי של מערכת וקווי הביוב, להלן הסיבות העיקריות:

מניעת ריחות רעים: ריחות רעים ממערכת הביוב מהווים מטרד לא נעים ועל כן יש לבצע שטיפה אשר את הבעיה.

שיפור יכולת הספיגה ופתיחת סתימות קלות: כאשר המים בביוב יורדים לאט ויכולתה של מערכת הביוב פוחתת, זהו הזמן לבצע ניקוי לקווי הביוב.

לפני שיפוץ או לאחר הוספת יחידה חדשה: במידה ושיפצתם את הבית או הוספתם יחידה חדשה, יש לבצע ניקוי של קו הביוב מחומרי הבניה.

מניעת התפתחות שורשים בתוך קו הביוב: במקרה של שורשים שצמחו בתוך צנרת הביוב יש לבצע שטיפה שטיפת בלחץ מים גבוה אשר תהרוג את השורשים ותמנע את התפתחותם בתוך הצנרת – דבר שבהמשך הדרך עלול  לגרום לסתימת שורשים חמורה.


חברת אורן שילוני- שירותי ביוב / ביובית -א יתנו אתם בידיים טובות!

אנו בחברת אורן שילוני- שירותי ביוב / ביובית מציעים שירות שירות ניקוי שומנים בביוב מקצועי, יעיל ומהיר. כחברה מיומנת ומקצועית הפועלת בתחום החל משנת 1992, אנו מספקים שירות לכל מענה ולכל צורך בזמינות גבוהה ובמחירים תחרותיים במיוחד. 


פנו אלינו עוד היום ותופתעו לגלות מהו שירות מקצועי ואיכותי וכל זה במחירים משתלמים!

עם שירות מן המעלה הראשונה, יעילות, אדיבות ומהירות, הצוות המקצועי והמיומן שלנו מתמחה במגוון שיטות עבודה מתקדמות ושימוש שימוש באמצעים , כלים, ומשאבות רבות עוצמה מהמובילות והמתקדמות ביותר בשוק כדי לספק ללקוחותינו שירות ללא פשרות.

שירות לקוחות מהמעלה הראשונה!
שירות מקצועי ובדרך הטובה ביותר שניתן.
הכשרה מקצועית וניסיון רב כדי שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם.
שירותי חירום מהירים – גם אם נתקלתם בבעיה במהלך הלילה, אנו נהיה כאן כדי להעניק לכם טיפול מסור. נשמח לעזור לכם בכל שעה.
אנו עובדים בשילוב כל אמצעי הבטיחות הנדרשים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם