אורן שילוני שירותי ביוב | שטיפת קווי ביוב

שטיפת קווי ביוב

שטיפת קווי ביוב הינה פעולה פשוטה וזולה אשר יכולה לחסוך לכם כסף רב בעתיד ובעיקר עגמת נפש עקב הצפת ביוב או ניקוז שאינו עובד כראוי.

אחד האתגרים הגדולים ביותר במערכת הביוב הינו העובדה שכל הצנרת שוכנת מתחת לפני השטח ועל כן קשה לאתר ולזהות תקלות, לפני שהן מהוות בעיה חמורה. פסולת שנשטפה אל תוך תוך הצנרת עלולה לגרום לחסימה הולכת וגדילה, השלכת חומרים שאינם מתכלים עלולים לסתום את זרימת הנוזלים וכן בלאי של הצנרת יכול להחמיר ולגרום לשברים והתפוררות. 

נתקלת בסתימה? הגיע הזמן לשטיפה! 

שטיפת קווי ביוב יכולה נעשית במקרים של סתימת ביוב. השטיפה נעשית בלחץ גבוה אשר משחרר את כל החומרים המזיקים ומחדש את הזרימה בקווי הביוב. 

שטיפת קווי ביוב – רק על ידי חברה מקצועית ובעלת ניסיון!

רק חברה מקצועית יכולה לבצע כראוי שטיפה של קווי ביוב. הסיבה לכך מאוד פשוטה: יש צורך בידע, ניסיון, מיומנות וכן ציוד מתקדם בכדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנו בחברת בחברת אורן שילוני- שירותי ביוב / ביובית מבצעים שטיפת קווי ביוב במרחב הציבורי וגם עבור לקוחות עסקיים ופרטיים. אנו משתמשים בביובית בלחץ מים  חזקה וחדישה אשר מצוידת במגוון דיזות טכנולוגיה מתקדמת .

היתרונות שבשטיפת קווי הביוב

מניעת ריחות לא נעימים – נגרמים לרוב עקב הימצאותן של בקטריות והצטברות של שומנים אשר מונעים ניקוז יעיל. שטיפת קווי ביוב פותרת את הבעיה באופן יעיל.

ניקוז טוב יותר – כאשר קווי ביוב נקיים הם מתפקדים טוב יותר.

טיפול בסתימות ובחדירת שורשים עוד בשלבים המוקדמים – שטיפת קווי ביוב דרך ביובית מבטיחה שהשורשים שהתחילו לחזור לצנרת הביוב יוסרו ישר מההתחלה מבלי שהצליחו להתבסס. כמו כן,  שטיפת צינורות הביוב מסירה את השומנים והחלקים שהחלו להצטבר על דפנות המערכת.

מי אנחנו?

אנו בחברת אורן שילוני- שירותי ביוב / ביובית מספקים שירותי ביובית הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים החל משנת 1992.

אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו שירות ברמה הגבוהה, האיכותית והקפדנית ביותר שיש וכל זאת במחירים הכי אטרקטיביים בישראל.

השירות המקצועי שצוות המומחים שלנו מציע הינו יסודי ומדוקדק ואנו מקפידים בכל עת לספק לכם את כל הביטחון והשקט, בידיעה שאנו כאן בשבילכם, ונמצאים לשירותכם בכל שאלה ותקלה.

אנו משתמשים בציוד  האיכותי ביותר ומקפידים על עבודה נקיה ואסתטית ומעניקים אחריות על כל עבודה.

שירות לקוחות מהמעלה הראשונה!
שירות מקצועי ובדרך הטובה ביותר שניתן.
הכשרה מקצועית וניסיון רב כדי שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם.
שירותי חירום מהירים – גם אם נתקלתם בבעיה במהלך הלילה, אנו נהיה כאן כדי להעניק לכם טיפול מסור. נשמח לעזור לכם בכל שעה.
אנו עובדים בשילוב כל אמצעי הבטיחות הנדרשים.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם